"Щедрик. Фантастична історія", або історія, яка повторилася.

Дата: 12.12.2023 21:21

До дня народження фантастичного композитора Миколи Леонтовича відбувся ряд уроків, присвячений його творчості, за участі випускниці Чернівецького ліцею №1 Яни Костельної та вчителя музичного мистецтва Віталія Костельного, на основі книги «Щедрик. Фантастична історія», авторки Оксани Лущевської. Діти стрибнули в часі разом із головною героїнею книги Тонею, яка є учасницею дитячого хору «Щедрик» і відвідує Карнеґі-Хол в 2022 році! Чи знали ви, що Українська республіканська капела Олександра Кошиця їхала на гастролі евакуаційним потягом? А те, що Симон Петлюра вже в 1918 році продукував культурну дипломатію? А те, що тур Європою та Америкою тривав 5 років? Учні 5 - 7 класів тепер це знають! Запрошуємо зануритися в урок, вдивляючись у ці світлини. Чудова фантастична історія "Щедрика" про віднайдення та повернення нашої історії, про Українське Різдво, яке цьогоріч відзначаємо з усім демократичним світом, про нашу Українську Весну, яку ми неодмінно виспіваємо!