Положення про методичні об'єднання вчителів ліцею

План роботи методичної ради освітнього закладу "Чернівецький ліцей №1 Чернівецької селищної ради" на 2023-2024 н.р.

Звіт по результативності роботи за I-й семестр 2023-2024 навчального року

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів 3-11 класів за ІІ семестр 2022-2023 н.р.

У травні 2023 року у ліцеї було проведено методичні засідання гуманітарного, природничо-математичного циклів, вчителів початкових класів, класних керівників. Також відбулося підсумкове засідання методичної ради за 2022-2023 н.р.

Аналіз роботи методичного об'єднання класних керівників за 2022-2023 навчальний рік

Звіт роботи методичного об`єднання вчителів природничо-математичного циклу за 2022-2023 н.р.

Аналіз роботи шкільного методичного об’єднання суспільного-гуманітарного  циклу 2022-2023 н.р.

Звіт методичного об’єднання  вчителів початкових класів  Чернівецького ліцею №1 за  2022/2023 н.р.

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів 5-11 класів за І семестр 2022-2023 н.р.

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів 3-4 класів за І семестр 2022-2023н.р.

Рішенням педагогічної ради від 06.04.2022р. № 4 обрано такі модельні програми для класів НУШ базової середньої школи відповідно до нового Державного стандарту базавої середньої освіти:

Модельна навчальна програма «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В., Лавринчук В. П., Плівачук К. В., Попова Т. Д.).

Модельна навчальна програма «Українська література. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б.).

Модельна навчальна програма «Зарубіжна література. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ніколенко О., Ісаєва О., Клименко Ж., Мацевко-Бекерська Л., Юлдашева Л., Рудніцька Н., Туряниця В, Тіхоненко С., Вітко М., Джангобекова Т.).

Модельна навчальна програма «Іноземна мова. 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Зимомря І. М., Мойсюк В. А, Тріфан М. С., Унгурян І. К., Яковчук М. В.).

Модельна навчальна програма «Пізнаємо природу». 5-6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. Біда Д. Д., Гільберг Т. Г., Колісник Я. І.).

Модельна навчальна програма. «Інформатика. 5-6 клас» для закладів загальної середньої освіти (авт.  Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.).

Модельна навчальна програма «Мистецтво. 5-6 класи» (інтегрований курс) для закладів загальної середньої освіти (авт. Кондратова Л. Г.).

Модельна навчальна програма «Музичне мистецтво. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ержейбет Фрінг, Діана Антал, Людвиг Гейдер, Юліанна Kіш, Лілія Корнейчук, Єлизавета Ференц).

Модельна навчальна програма «Фізична культура. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Педан О.С., Коломоєць Г. А. , Боляк А. А., Ребрина А. А., Деревянко В. В., Стеценко В. Г., Остапенко О. І., Лакіза О. М., Косик В. М. та інші)

Модельна навчальна програма «Математика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Істер О. С.).

Модельна навчальна програма «Технології. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Ходзицька І. Ю, Горобець.О. В, Медвідь О. Ю., Пасічна Т. С., Приходько Ю. М.).

Модельна навчальна програма «Етика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Пометун О.І., Ремех Т.О., Кришмарел В.Ю.).

Модельна навчальна програма «Здоров’я, безпека та добробут. 5-6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Лаврентьєва І. В., Хомич О. Л.).

Обрано Типовий навчальний план для 5 класу НУШ (додаток 3 до Типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО з українською мовою навчання).

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2022-2023 н.р.

Методичні рекомендації МОН України щодо оцінювання у 5-6 класах НУШ

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів за ІІ семестр 2021-2022н.р.

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів 5-11 класів за І семестр 2021-2022 н.р.

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів 3-4 класів за І семестр 2021-2022 н.р.

Звіт про рівень навчальних досягнень учнів https://drive.google.com/file/d/1RrTV7jkGsHUJa8CrR9QFxSv2wWdm-Gnk/view?usp=sharing

Методичні рекомендації, щодо викладання навчальних предметів у 2020-2021 н.р. https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-metodichnih-rekomendacij-pro-vikladannya-navchalnih-predmetiv-u-zakladah-zagalnoyi-serednoyi-osviti-u-20202021-navchalnomu-roci

Наказ Про організацію методичної роботи https://drive.google.com/file/d/1m-apf0Yd09BcZxvZJH56QQLfMyTIeJM8/view?usp=sharing

Наказ Про перевірку класних журналів https://drive.google.com/file/d/1iIca9EHLJsX_LjPR85wXlzaZZZ94NbBb/view?usp=sharing

Наказ Про заповнення класних журналів НУШ https://drive.google.com/file/d/1ekptQ6a9H2xAuuLa_3GmLV6GlkMf-kp8/view?usp=sharing

Новий Державний стандарт базової середньої освіти від 30.09.2020р. №898

Наказ "Про затвердження професійного стандарту за професіями "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Вчитель закладу загальної середньої освіти", "Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)"" від  23.12.2020  № 2736-20

Атестація 2024р.

У Чернівецькому ліцей №1 22 березня 2024року було проведено засідання атестаційної комісії.

13:09 22.03.2024

Атестація 2023 р.

23 березня 2023 року у Чернівецькому ліцеї №1 була проведена атестація педагогічних працівників. На засіданні були присутні 9 осіб атестаційної комісії та 4 осіб,які атестувалися.

10:40 29.03.2023