ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ"

Дата: 30.11.2022 20:18

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ"

Проведення тесту творчого мислення П. ТОРРЕНСА. (учні 3 класу)

«Стоп булінг!»

З учнями школи щодо «Протидії булінгу» проводилися заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища. У заходах були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у шкільному середовищі. Під час спілкування діти розповідали як вони розуміють  поняття «булінг», які бувають види та прояви булінгу, висловлювали свої думки та судження щодо того,  як уникнути конфліктних ситуацій, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути  булінгу серед дітей; ознайомилися із нормами міжнародного та національного законодавства щодо прав дитини,отримали поради із захисту своїх прав на рівні держави, сім’ї, школи.