Зустріч з батьками майбутніх першокласників

Дата: 25.03.2024 15:34

21 березня 2024 року в нашому ліцеї були проведені батьківські збори у Формі тренінгу «Будьмо знайомі!» для батьків майбутніх першокласників.

Мета: допомогти батькам майбутніх першокласників  познайомитися та  краще пізнати один одного; сприяти формуванню дружнього батьківського колективу та  єдиної класної спільноти, створити  сприятливий  психологічного клімат під час спілкування батьків; розвивати критичне мислення батьків,  зміцнювати зв’язки сім’ї та школи.

Бажаємо, щоб у класі, де навчатимуться ваші діти завжди було світло і тепло; панувала дружба і любов; прагнення до знань і всього цікавого, що допоможе рости і розвиватися нашим  маленьким мрійникам.  Щоб вони завжди були щасливими. І у ваших родинах нехай завжди панує любов, взаємоповага,  мир і щастя!