210 - річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка.

Дата: 26.03.2024 11:10

У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів у закладі освіти «Чернівецький ліцей №1 Чернівецької селищної ради» проведено низку тематичних заходів: Тиждень розпочався 4 березня з оголошення плану роботи. У вівторок, 5 березня, учителі української мови та літератури Голубчик О.О. та Ясінська З.В. провели конкурс серед учнів 5-6 класів на кращого читця поезії Великого Кобзаря. У середу, 6 березня, шкільним бібліотекарем Стрілецькою Н.В., серед учнів 5-7 класів, була проведена літературна вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?». Також учні 8-9 класів взяли активну участь у бесіді «Тарасові шляхи на Вінниччині» (учителі Покоюк А.А. та Голубчик О.О.). У четвер, 7 березня, Голубчик О.О. провела тематичні бесіди з учнями 10-11 класів на тему «Дзвенять кобзареві струни». Учні 7-8 класів взяли активну участь в дидактичних іграх за творами Т.Г.Шевченка, а учні 9 класу читали інтимну лірику поета. Бібліотекарем ліцею Стрілецькою Н.В. була представлена виставка творів Кобзаря. У п`ятницю, 8 березня, учні ліцею представили свої літературні газети. Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця школярів образністю, мудрістю, силою віри в майбутнє України. Про геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка ми, здається, знаємо все. Однак у котрий раз схиляємось перед величчю генія, вчитуємося і вдумуємося, вслухаємося в його незнищенного безсмертного «Кобзаря».