День Гідності і Свободи

Дата: 30.11.2023 11:10

Напередодні Дня Гідності та Свободи, коли Україна вшановує громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, в нашому ліцеї уроки розпочалися з інформаційних хвилинок. В шкільній бібліотеці дітям було організовано тематичну виставку художньої літератури, в якій згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Під керівництвом педагога - організатора Ясінської З.В. відбулася акція «Голуб пам’яті і миру», бо саме білий голуб є символом миру. Беручи участь в цій акції, діти висловлюють свою подяку героям Небесної Сотні та воїнам АТО, які відстоють незалежність України. І демонструють, що мир на землі – це найважливіше і крихке, що слід берегти і захищати. Акцією «Голуб пам’яті і миру» вони показують, наскільки важливий мир для всієї планети, що ми не хочемо війни, і будемо берегти мир заради майбутніх поколінь. Наші білі голуби уособлюють послання всім людям землі жити в мирі, дружбу і взаєморозуміння.