Олімпійський день в ліцеї

Дата: 12.06.2023 10:00

26 травня 2023року у ліцеї відбувся традиційний Олімпійський день.

Це щорічне свято до дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року), яке відзначають по всьому світу.

Мета:

-викликати у дітей позитивні емоції та стійкий інтерес до занять фізичною культурою;

-виховувати організованість, взаємодопомогу, дисциплінованість;

-розвивати фізичні та вольові якості в умовах змагань;

-виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки;

-пропагувати фізичну культуру як складову загальнолюдської культури.

В рамках Олімпійського дня були проведені спортивні естафети   «Веселі старти» серед учнівських команд 1-4, 5-8 та 9-11 класів.

А саме:  «Стрибки жабкою», «Передача м’яча », «Стрибки в мішку», «Звивиста доріжка», «Забий якнайбільше голів», «Варися, кашо!»,  « Парами в обручі», « Перетягування канату».

Веселими та задоволеними залишилися всі учасники змагань. Вони довели, що  діти дружать з фізичною культурою і доклали чимало зусиль для командної перемоги.
Спортивне свято – це свято здоров’я. І кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив його!