ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 11.12.2020 09:50

3 25 листопада по 10 грудня 2020 року в  КЗ «Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Чернівецької районної ради Вінницької області» було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Практичним психологом та соціальним педагогом було оформлено тематичний куточок: «Протидія жорстокому поводженню з дітьми», «Домашнє насильство».

Також було організовано виставку малюнків «Світ без насильства очима дітей» (5-7 класи).

Практичний психолог та соціальний педагог проводили просвітницько-інформаційні заходи щодо Міжнародного дня боротьби за скасування рабства  з профілактики торгівлі людьми "Людина - не товар".

Проводилися розвивальні вправи щодо профілактики насильства: «Виправдай позу», «Три способи поведінки». «Оптимальні варіанти», «Агресивний і сором’язливий», «Коло довіри» 1-4 класи

Профілактичні бесіди на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства».

Також на сайті школи була проведена онлайн просвіта батьків «Насильство як соціальне явище».

На завершення акції учні переглянули мультфільм про права дитини 1-5 класи та фільм восьмий "Законодавство на варті прав дитини" 6-11 класи.

Таким чином, проведені заходи, спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

Соціально-психологічна служба:                                  Насіковська С.В.

Яцишена Ю.П.